Clubritten groep 1

Tempo 35 kilometer en meer.

Voor de routebeschrijving van alle ritten: klik hier

 

  Groep 1    
  route km  
maart      
zondag 7   Leiden 84  
zondag 14   Ringvaartroute 77  
zondag 21   Westeinderplasroute 79  
zondag 28   Naar Ouderkerk a/d Amstel 79  
       
april      
maandag 5   IJmeertocht 116  
dinsdag 6   Kromme Mijdrecht 52  
donderdag 8   Zwammijdtocht 53  
zondag 11   Ommetje Kortenhoef 83  
dinsdag 13   Nessersluis 54  
donderdag 15   Waddinxveenroute 56  
zondag 18   Zoetermeer 75  
dinsdag 20   Rondje Wilnis-Alphen 56  
donderdag 22   Blokland - Lekdijk 58  
zondag 25   Gedeelte randje Utrecht 94  
dinsdag 27   Botshol-De Hoef 60  
donderdag 29   Archeon-Reeuwijk 57  
       
mei      
zaterdag 1   Omloop Midden Nederland 150  
zondag 2   Rondje Austerlitz 95  
dinsdag 4   Haastrecht Berkenwoude 60  
donderdag 6   Wilnis Breukelen 61  
zondag 9   Rottermeren 90  
dinsdag 11   Hoogmaderoute 68  
donderdag 13   Gerard Vianen Classic 100  
zondag 16   Ellen van Dijk Tour 120  
dinsdag 18   Botshol Winkeldijk 62  
donderdag 20   Berkenwoudetour 62  
maandag 24   Amerongen 120  
dinsdag 25   Oosthoekroute 63  
donderdag 27   Waddinxveen ‘t weegje 66  
zondag 30   Rondje Austerlitz 95  
       
juni      
dinsdag 1   Zoetermeer 75  
donderdag 3   Hoogmaderoute 68  
zondag 6   Groene Hart Classic 140  
dinsdag 8   Lekkanaalroute 64  
donderdag 10   Aalsmeerrit 69  
zaterdag 12   Fietsjemans 100  
zondag 13   Muiden tocht 109  
dinsdag 15   Vrouwenakker 61  
donderdag 17   Waddinxveen Moordrecht 68  
zondag 20   Groene Hart Classic    
dinsdag 22   Braadspitroute 69  
donderdag 24   Hoogmaderoute 68  
zaterdag 20   Fietsjemans 100  
zondag 27   Brienenoord 106  
dinsdag 29   Bamontroute 69  
       
juli      
donderdag 1   Lekdijkroute 69  
zaterdag 3   Zomertoer 2021   65, 95, 120 en 150 km  
zondag 4   Weespermop 98  
dinsdag 6   Vrouwentroostroute 73  
donderdag 8   Schoonmoederroute 66  
zondag 11   Soesterbergroute 105  
dinsdag 13   Waddinxveen ‘t Weegje 66  
donderdag 15   Loosdrechtse Plassendoorsteek 68  
zondag 18   Delft 112  
dinsdag 20   Haastrecht Berkenwoude 60  
donderdag 22   Botshol-Winkeldijk 62  
zondag 25   Langeraarse Plassen 87  
dinsdag 27   Hoogmaderoute 68  
donderdag 29   Oosthoekroute 63  
       
augustus      
zondag 1   Hollands Midden 98  
dinsdag 3   Berkenwoudetour 62  
donderdag 5   Lekkanaalroute 64  
zondag 8   Rottemeren 90  
dinsdag 10   Lopik Nieuwegein 58  
donderdag 12   Alphen Boskoop 60  
zondag 15   Leusdertocht 98  
dinsdag 17   Rhijnauwen 69  
donderdag 19   Blokland - Lekdijk 58  
zondag 22   Weespermop 98  
dinsdag 24   Aalsmeerrit 69  
donderdag 26   Goudaroute 56  
zaterdag 28   Grote Rivieren Tocht 150  
zondag 29   Hollandse plassen 86  
dinsdag 31 Ammerstolroute 56  
       
september      
donderdag 2   Zwammijdtocht 53  
zondag 5   Ommetje Kortenhoef 83  
zaterdag 4   Rondje Wilnis-Alphen 56  
donderdag 9   Archeon-Reeuwijk 57  
zondag 12   Westeinderplasroute 79  
zaterdag 11   Nessersluis 54  
donderdag 16   Lageweideroute 49  
zondag 19   Horstermeer 73  
zondag 26   Ringvaartroute 77  
       
oktober      
zondag 3   Lekdijkwest-route 79  
zondag 10   Heineken-tour 70  
zondag 17   Rondom Woerden I 72  
zondag 24   Vrouwentroostroute 73  
zondag 31   Snerttocht 50  
Clubritten per groep Overzicht