Clubritten groep 2

Tempo 28 tot 35 kilometer/uur.

Voor de routebeschrijving van alle ritten: klik hier

  Groep 2  
  route km
maart    
zondag 7   Rhijnauwen 69
zondag 14   Plassenzweettocht 1 80
zondag 21   Heineken-tour 70
zondag 28   Vrouwentroostroute 73
     
april    
maandag 5   IJmeertocht 116
dinsdag 6   Klassieke Lekdijkopening 50
donderdag 8   IJssel-Meije-route 49
zondag 11   Zoetermeer 75
dinsdag 13   Goudaroute 56
donderdag 15   Lopik-Nieuwegein 58
zondag 18   Ringvaartroute 77
dinsdag 20   Archeon-Reeuwijk 57
donderdag 22   Nessersluis 54
zondag 25   Rondom Woerden II 89
dinsdag 27   Benedenbergroute 58
donderdag 29   Breukelen Uithoorn 59
     
mei    
zaterdag 1     100
zondag 2   Naar Wijk bij Duurstede 94
dinsdag 4   Waddinxveen 56
donderdag 6   Berkenwoudetour 62
zondag 9   Rondje Austerlitz 95
dinsdag 11   Lekkanaalroute 64
donderdag 13     100
zondag 16     80
dinsdag 18   Waddinxveen ‘t Weegje 66
donderdag 20   Vinkeveen-Breukelen 62
maandag 24   Rottemeren 90
dinsdag 25   Krimperwaardroute 62
donderdag 27   Oosthoekroute 63
zondag 30   Naar Wijk bij Duurstede 94
     
juni    
dinsdag 1   Botshol Winkeldijk 62
donderdag 3   Vrouwenakker 61
zondag 6     100
dinsdag 8   Berkenwoudetour 62
donderdag 10   Wilnis Breukelen 61
zaterdag 12   Fietsjemans 100
zondag 13   Gedeelte randje Utrecht 94
dinsdag 15   Hoogmaderoute 68
donderdag 17   Hilversumroute 69
zondag 20      
dinsdag 22   Waddinxveen Moordrecht 68
donderdag 24   Lekkanaalroute 64
zaterdag 20   Fietsjemans 100
zondag 27   Plassenzweettocht III 95
dinsdag 29   Aalsmeerrit 69
     
juli    
donderdag 1   Braadspitroute 69
zaterdag 3      
zondag 4   Langeraarse Plassen 87
dinsdag 6   Bamontroute 69
donderdag 8   Oosthoekroute 63
zondag 11   Hollands Midden 98
dinsdag 13   Hilversumroute 69
donderdag 15   Schoonmoederrit 66
zondag 18   Rondje Austerlitz 95
dinsdag 20   Breukelen Uithoorn 59
donderdag 22   Waddinxveen 't Weegje 66
zondag 25   Stormvloedkering 88
dinsdag 27   Vinkeveen-Breukelen 62
donderdag 29   Krimperwaardroute 62
     
augustus    
zondag 1   Soesterbergroute 105
dinsdag 3   Vrouwenakker 61
donderdag 5   Botshol Winkeldijk 62
zondag 8   Weespermop 98
dinsdag 10   Archeon-Reeuwijk 57
donderdag 12   Botshol den Hoef 60
zondag 15   Hoogmade Aalsmeer 85
dinsdag 17   Lekdijkroute 69
donderdag 19   Goudaroute 56
zondag 22   Plassenzweettocht III 95
dinsdag 24   Wilnis Breukelen 61
donderdag 26   Zwammijdroute 53
zaterdag 28     100
zondag 29   't Goy Route 84
dinsdag 31 Rondje Wilnis-Alphen 56
     
september    
donderdag 2   Blokland Lekdijk 58
zondag 5   Rijnsateromloop 82
zaterdag 4   Amerstolroute 56
donderdag 9   Nessersluis 54
zondag 12   Brienenoord 106
zaterdag 11   Vlist route 49
donderdag 16   Onderdijk 50
zondag 19   Vrouwentroostroute 73
zondag 26   Rijn-Gouwe-Lek 79
     
oktober    
zondag 3   Heineken-tour 70
zondag 10   Ringvaartroute 73
zondag 17   Hoogmade 68
zondag 24   Rondom Woerden I 72
zondag 31   Snerttocht 50
     

 

Clubritten per groep Overzicht