Clubritten groep 3

Tempo 25-30 kilometer/uur.

Voor de routebeschrijving van alle ritten: klik hier

 

  Groep 3  
  route km
maart    
zondag 7   Gouwe/Rijn route 43
zondag 14   De Vechtroute 45
zondag 21   Klassieke Lekdijkopening 50
zondag 28   Archeon-Zwammerdam 60
     
april    
maandag 5   Horstermeertocht 73
dinsdag 6   Plas en Rivierentocht 46
donderdag 8   Lageweideroute 49
zondag 11   Heineken-toer 70
dinsdag 13   De Vleutenroute 45
donderdag 15   IJssel-Meijeroute 49
zondag 18   Berkenwouderoute 62
dinsdag 20   Vlistroute 49
donderdag 22   Goudaroute 56
zondag 25   Rhijnauwen 69
dinsdag 27   Archeon-Zwammerdam 60
donderdag 29   Nessersluis 54
     
mei    
zaterdag 1     100
zondag 2   Ringvaartroute 77
dinsdag 4   Bergstoeproute 58
donderdag 6   Hazerswouderit 58
zondag 9   Schoonouderroute 83
dinsdag 11   Blokland-Lekdijk 58
donderdag 13     100
zondag 16     80
dinsdag 18   Breukelen-Uithoorn 59
donderdag 20   Wilnis-Breukelen 61
maandag 24   Odijkroute 89
dinsdag 25   Botshol-Winkeldijk 62
donderdag 27   Alphen-Boskoop 60
zondag 30   Ringvaartroute 77
     
juni    
dinsdag 1   Vrouwenakkerroute 61
donderdag 3   Lekkanaalroute 64
zondag 6     80
dinsdag 8   Waddinxveen-Moordrecht 68
donderdag 10   Haastrecht-Berkenwoude 60
zaterdag 12   Fietsjemans 100
zondag 13   Weespermop 98
dinsdag 15   Berkenwouderoute 62
donderdag 17   Loosdrechtse Plassendoorsteek 68
zondag 20   Groene Hart Classic  
dinsdag 22   Oosthoekroute 62
donderdag 24   Schoonouderroute 66
zaterdag 20   Fietsjemans 100
zondag 27   Rondje Drakenstein 88
dinsdag 29   Vinkeveen-Breukelen 62
     
juli    
donderdag 1   Aalsmeerrit 69
zaterdag 3      
zondag 4   Groenesteynroute 92
dinsdag 6   Hoogmaderoute 68
donderdag 8   Bamondroute 69
zondag 11   Hilbo route 93
dinsdag 13   Braadspitroute 69
donderdag 15   Hilversumroute 69
zondag 18   Kanaal route 94
dinsdag 20   Rhijnauwen 69
donderdag 22   Berkenwouderoute 62
zondag 25   Rondje Austerlitz 95
dinsdag 27   Lekkanaalroute 64
donderdag 29   Lekdijkroute 69
     
augustus    
zondag 1   Plassentocht III 95
dinsdag 3   Bosboroute 61
donderdag 5   Krimperwardroute 62
zondag 8   Leusdertocht 98
dinsdag 10   Waddinxveen 't Weegje 66
donderdag 12   Vrouwenakkerroute 61
zondag 15   Hollandsmidden 98
dinsdag 17   Blokland-Lekdijk 58
donderdag 19   Haastrecht-Berkenwoude 60
zondag 22   Voetangelroute 95
dinsdag 24   Goudaroute 56
donderdag 26   Breukelen-Uithoorn 59
zaterdag 28     100
zondag 29   Langeraarseplassen 87
dinsdag 31 Vlistroute 49
     
september    
donderdag 2   Bergstoeproute 58
zondag 5   't Goy 84
zaterdag 4   Nessersluis 54
donderdag 9   Breumijroute 58
zondag 12   Hoogmade-Aalsmeer 85
zaterdag 11   Onderdijk 50
donderdag 16   Kromme-Mijdrecht 52
zondag 19   Rijnsateromloop 82
zondag 26   Schoonouderroute 66
     
oktober    
zondag 3   Rondom Woerden 1 72
zondag 10   Rhijnauwen 69
zondag 17   Bamontroute 69
zondag 24   Loosdrechtse Plassendoorsteek 68
zondag 31   Snerttocht 50
     
     
Clubritten per groep Overzicht