Mei 2019
Dinsdag 21 mei
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Mart Zwaneveld, Meike Artz | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Roan Schenk

Woensdag 22 mei
19:00 – 20:30

WoensdagAvondCompetitie

Clubhuis
Donderdag 23 mei
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Emma v Os, Silvan vd Greft | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Nolan Moers

Zondag 26 mei

Interclubwedstrijd WS Texel

10:00 – 14:00

MNC Utrecht (Nedereindse Berg)

Vereniging: WV Het Stadion Adres: Nedereindseweg 501 W, 3546 PM Utrecht Meer info: https://www.knwumidden.nl/ Midden Nederland Competitie | Hans van de Hengel competitie

Dinsdag 28 mei
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Britt Kompier, Joost vd Bunt | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Robin Vermij

Woensdag 29 mei
19:00 – 20:30

WoensdagAvondCompetitie

Clubhuis
Donderdag 30 mei

Gerard Vianen Classic, 60 | 100 km (Sportweg, Kockengen)

Interclubwedstrijd ARC Ulysses

Juni 2019
Zondag 2 juni

Groene hart classic, 55 | 80 | 120 km

Interclubwedstrijd UWTC Uithoorn

Dinsdag 4 juni
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Loran Viets, Stijn Simons | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Jonathan Hoeflaken

Donderdag 6 juni
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): David Poppe, Wiebe Mantel | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Hidde vd Vaart

Zaterdag 8 juni
10:00 – 14:00

MNC Veenendaal

Vereniging: AXZ Valleirenners Adres: Waardgelder 3, 3905 TH Veenendaal Meer info: https://www.knwumidden.nl Midden Nederland Competitie | Hans van de Hengel competitie

Maandag 10 juni

Vertrek om 8.30 | (Pinkster)zondag geen toertocht

Dinsdag 11 juni
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Jochem Louter, Olivier STeenland | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Jurre Rook

Donderdag 13 juni
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Lieve v Waarde, Vigo Veenis | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Siem v Nimwegen

Vrijdag 14 juni

WTC Trainingskamp

t/m 16-06-2019
Zondag 16 juni

Interclubwedstrijd ASC Olympia, Sloten

Dinsdag 18 juni
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Thomas Roseboom, David Koster | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Merle Bolhuis

Donderdag 20 juni
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Pelle Bouwman, Mees Jacobs | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Jeffrey Moers

Zondag 23 juni

Interclubwedstrijd HRTC Hoorn

10:00 – 14:00

MNC Almere

Vereniging: FRTC Almere Adres: Witgoudweg, Almere Meer info: https://www.knwumidden.nl/ Midden Nederland Competitie | Hans van de Hengel competitie

Dinsdag 25 juni
18:30 – 19:30

WTC Clubkampioenschappen

Touw begeleiding (18.20-19.40): Dhané Bos, Gijs Broere | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Leonie Boschker

Donderdag 27 juni
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Finn de Groot, Rick Vroege | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Jurgen Smit

Zondag 30 juni
10:00 – 12:30

Interclub jeugd wedstrijd (WTC Woerden)

Voor categorie 1 t/m 7 en nieuwelingen. Zowel renners met een basislicentie als met een wedstrijdlicentie zijn welkom. Transponder is niet nodig. Touw begeleiding (09:00-13:00): Deel 1: Jesse van Zijtveld, Marlène Louter Deel 2: Justin Blok, Dahné Bos

Juli 2019
Dinsdag 2 juli
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Ryanne Noordij, Rose Vermij | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Fleur Zwaneveld

Donderdag 4 juli
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Merle Bolhuis, Lucas Blok | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Jeroen Artz

Vrijdag 5 juli

Interclubwedstrijd BRC Kennemerland, Beverwijk

Zaterdag 6 juli

Interclubwedstrijd HSV De Kampioen, Spaarnwoude

Zondag 7 juli

Interclubwedstrijd ASC Olympia, Sloten

Dinsdag 9 juli
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Maike Artz, Lucas Schalkwijk | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Twan Hoogerwerf

Donderdag 11 juli
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Roan Schenk, Mart Zwaneveld | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Silvan vd Greft

Maandag 22 juli
t/m 27-07-2019
Augustus 2019
Zaterdag 31 augustus

Grote rivierentocht, 60 | 125 | 170km

10:00 – 14:00

MNC Amersfoort (+behendigheid +tijdrit)

Vereniging: Eemland Adres: Sportpark Zielhorst 2, 3822 ZT Amersfoort Meer info: https://www.knwumidden.nl/ Midden Nederland Competitie | Hans van de Hengel competitie

September 2019
Zondag 1 september

Interclubwedstrijd ZWC DTS, Zaandam

Dinsdag 3 september
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Loran Viets, Stijn Simons | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Hidde vd Vaart

Donderdag 5 september
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): David Poppe, Wiebe Mantel | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Jurre Rook

Zaterdag 7 september

Interclubwedstrijd ASC Olympia, Sloten

Cat 1, 2, 3, 4

Zondag 8 september

Interclubwedstrijd HRTC Hoorn

10:00 – 14:00

MNL Ede

Vereniging: WV Ede Adres: Horsterweg 5, 6715 CT Ede Meer info: https://www.knwumidden.nl/

Dinsdag 10 september
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Jochem Louter, Olivier Steenland | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Lieve v Waarde

Donderdag 12 september

Laatste avondrit

18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Vigo Veenis, Siem v Nimwegen | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Thomas Rosenboom

Zondag 15 september

Interclubwedstrijd ARC Ulysses Amsterdam-Noord

10:00 – 14:00

MNL Tiel (+prijsuitreiking)

Vereniging: JVR De Batauwers Adres: Schaarsdijkweg 9, 4006 MC Tiel Meer info: https://www.knwumidden.nl/

Dinsdag 17 september
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): David Koster, Jeffrey Moers | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Pelle Bouwman

Donderdag 19 september
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Mees Jacbos, Robin Vermij | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Gijs Broere

Zaterdag 21 september

Interclubwedstrijd HSV De Kampioen

Ploegentijdrid: let op afwijkende categorie indeling

Zondag 22 september

Interclubwedstrijd WTC De Amstel, Amstelveen

Dinsdag 24 september
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Nolan Moers, Emma v Os | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Jonathan Hoeflaken

Donderdag 26 september
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Britt Kompier, Joost vd Bunt | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Finn de Groot

Oktober 2019
Dinsdag 22 oktober

Laatste krasse knarren rit

Vrijdag 25 oktober

Laatste seniorenrit

Zondag 27 oktober

Snerttocht & einde toerseizoen 2019