Juli 2019
Woensdag 17 juli
19:00 – 20:30

WoensdagAvondCompetitie

Maandag 22 juli
t/m 27-07-2019
Augustus 2019
Zondag 18 augustus
10:00 – 11:30

Veteranenwedstrijden 50+ en 60+

Clubhuis
Woensdag 21 augustus
19:00 – 20:30

WoensdagAvondCompetitie

Woensdag 28 augustus
19:00 – 20:30

WoensdagAvondCompetitie

Zaterdag 31 augustus

Grote rivierentocht, 60 | 125 | 170km

10:00 – 14:00

MNC Amersfoort (+behendigheid +tijdrit)

Vereniging: Eemland Adres: Sportpark Zielhorst 2, 3822 ZT Amersfoort Meer info: https://www.knwumidden.nl/ Midden Nederland Competitie | Hans van de Hengel competitie

September 2019
Zondag 1 september

Interclubwedstrijd ZWC DTS, Zaandam

Dinsdag 3 september
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Loran Viets, Stijn Simons | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Hidde vd Vaart

Woensdag 4 september
19:00 – 20:30

WoensdagAvondCompetitie

Donderdag 5 september
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): David Poppe, Wiebe Mantel | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Jurre Rook

Zaterdag 7 september

Interclubwedstrijd ASC Olympia, Sloten

Cat 1, 2, 3, 4

Zondag 8 september

Interclubwedstrijd HRTC Hoorn

10:00 – 14:00

MNL Ede

Vereniging: WV Ede Adres: Horsterweg 5, 6715 CT Ede Meer info: https://www.knwumidden.nl/

Dinsdag 10 september
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Jochem Louter, Olivier Steenland | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Lieve v Waarde

Woensdag 11 september
19:00 – 20:30

WoensdagAvondCompetitie

Donderdag 12 september

Laatste avondrit

18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Vigo Veenis, Siem v Nimwegen | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Thomas Rosenboom

Zaterdag 14 september

WTC Familiedag

Clubhuis

Ochtendprogramma: Gentleman tijdritten Middagprogramma: Prognoserit, aansluitend bbq

Zondag 15 september

Interclubwedstrijd ARC Ulysses Amsterdam-Noord

10:00 – 14:00

MNL Tiel (+prijsuitreiking)

Vereniging: JVR De Batauwers Adres: Schaarsdijkweg 9, 4006 MC Tiel Meer info: https://www.knwumidden.nl/

Dinsdag 17 september
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): David Koster, Jeffrey Moers | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Pelle Bouwman

Woensdag 18 september
19:00 – 20:30

WoensdagAvondCompetitie

Donderdag 19 september
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Mees Jacbos, Robin Vermij | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Gijs Broere

Zaterdag 21 september

Interclubwedstrijd HSV De Kampioen

Ploegentijdrid: let op afwijkende categorie indeling

Zondag 22 september

Interclubwedstrijd WTC De Amstel, Amstelveen

Dinsdag 24 september
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Nolan Moers, Emma v Os | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Jonathan Hoeflaken

Donderdag 26 september
18:30 – 19:30

Jeugdtraining

Touw begeleiding (18.20-19.40): Britt Kompier, Joost vd Bunt | Kantinedienst (18.30 - 19.45): Finn de Groot

Zaterdag 28 september

NCK Dronten

Oktober 2019
Zaterdag 5 oktober

Veldrit Montfoort

Dinsdag 22 oktober

Laatste krasse knarren rit

Vrijdag 25 oktober

Laatste seniorenrit

Zondag 27 oktober

Snerttocht & einde toerseizoen 2019