Mei 2021
Dinsdag 11 mei
18:30 – 20:00

Jeugdtraining

groep 1 t/m 3: 18:30 verzamelen op het Parkoers; Parkoerstraining: 18:30-19:15; Techniektraining: 19:15-19:30 groep 4: 19:00 verzamelen bij clubhuis; Techniektraining: 19:00-19:15; Parkoerstraining: 19:15-20:00 Oversteekdienst: Berkenbosch, Kai | Schalkwijk, Lucas

Dinsdag 18 mei
18:30 – 20:00

Jeugdtraining

groep 1 t/m 3: 18:30 verzamelen op het Parkoers; Parkoerstraining: 18:30-19:15; Techniektraining: 19:15-19:30 groep 4: 19:00 verzamelen bij clubhuis; Techniektraining: 19:00-19:15; Parkoerstraining: 19:15-20:00 Oversteekdienst: Appeldoorn, Mees | Bunt, Joost van de

Donderdag 20 mei
18:30 – 20:00

Jeugdtraining

groep 1 t/m 3: 18:30 verzamelen op het Parkoers; Parkoerstraining: 18:30-19:15; Techniektraining: 19:15-19:30 groep 4: 19:00 verzamelen bij clubhuis; Techniektraining: 19:00-19:15; Parkoerstraining: 19:15-20:00 Oversteekdienst: Bolhuis, Merle | Blok, Lucas

Dinsdag 25 mei
18:30 – 20:00

Jeugdtraining

groep 1 t/m 3: 18:30 verzamelen op het Parkoers; Parkoerstraining: 18:30-19:15; Techniektraining: 19:15-19:30 groep 4: 19:00 verzamelen bij clubhuis; Techniektraining: 19:00-19:15; Parkoerstraining: 19:15-20:00 Oversteekdienst: Zwaneveld, Mart | Hoeflaken, Jonathan

Donderdag 27 mei
18:30 – 20:00

Jeugdtraining

groep 1 t/m 3: 18:30 verzamelen op het Parkoers; Parkoerstraining: 18:30-19:15; Techniektraining: 19:15-19:30 groep 4: 19:00 verzamelen bij clubhuis; Techniektraining: 19:00-19:15; Parkoerstraining: 19:15-20:00 Oversteekdienst: Artz, Meike | Viets, Loran

Juni 2021
Dinsdag 1 juni
18:30 – 20:00

Jeugdtraining

groep 1 t/m 3: 18:30 verzamelen op het Parkoers; Parkoerstraining: 18:30-19:15; Techniektraining: 19:15-19:30 groep 4: 19:00 verzamelen bij clubhuis; Techniektraining: 19:00-19:15; Parkoerstraining: 19:15-20:00 Oversteekdienst: Oosterom, Ian | Lindhoudt, Tristan

Donderdag 3 juni
18:30 – 20:00

Jeugdtraining

groep 1 t/m 3: 18:30 verzamelen op het Parkoers; Parkoerstraining: 18:30-19:15; Techniektraining: 19:15-19:30 groep 4: 19:00 verzamelen bij clubhuis; Techniektraining: 19:00-19:15; Parkoerstraining: 19:15-20:00 Oversteekdienst: Vermij, Rose | Zwaneveld, Fleur

Dinsdag 8 juni
18:30 – 20:00

Jeugdtraining

groep 1 t/m 3: 18:30 verzamelen op het Parkoers; Parkoerstraining: 18:30-19:15; Techniektraining: 19:15-19:30 groep 4: 19:00 verzamelen bij clubhuis; Techniektraining: 19:00-19:15; Parkoerstraining: 19:15-20:00 Oversteekdienst: Greft, Silvan van der | Louter, Jochem

Donderdag 10 juni
18:30 – 20:00

Jeugdtraining

groep 1 t/m 3: 18:30 verzamelen op het Parkoers; Parkoerstraining: 18:30-19:15; Techniektraining: 19:15-19:30 groep 4: 19:00 verzamelen bij clubhuis; Techniektraining: 19:00-19:15; Parkoerstraining: 19:15-20:00 Oversteekdienst: Otto, Floris | Vries,†SouffiŽn de

Dinsdag 15 juni
18:30 – 20:00

Jeugdtraining

groep 1 t/m 3: 18:30 verzamelen op het Parkoers; Parkoerstraining: 18:30-19:15; Techniektraining: 19:15-19:30 groep 4: 19:00 verzamelen bij clubhuis; Techniektraining: 19:00-19:15; Parkoerstraining: 19:15-20:00 Oversteekdienst: Amerongen, Sven van | Blom, Luit

Donderdag 17 juni
18:30 – 20:00

Jeugdtraining

groep 1 t/m 3: 18:30 verzamelen op het Parkoers; Parkoerstraining: 18:30-19:15; Techniektraining: 19:15-19:30 groep 4: 19:00 verzamelen bij clubhuis; Techniektraining: 19:00-19:15; Parkoerstraining: 19:15-20:00 Oversteekdienst: Mantel, Wiebe | Immerzeel, Evert

Zondag 20 juni

Trainingswedstrijd jeugd - district midden - Woerden

Het doorgaan van de trainingswedstrijden hangt af van de dan geldende mogelijkheden vanuit de overheid. Inschrijving: ter plaatse; de wedstrijden zijn alleen toegankelijk voor renners/rensters, met wedstrijd- of startlicentie en die lid zijn van een VERENIGING gevestigd in district Midden. Tijdstippen: zie kalender MijnKNWU Let op de geldende coronarichtlijnen en de aanwijzingen ter plaatse ! Houdt afstand. Publiek is op het parkoers niet toegestaan. Per vereniging zijn 2 begeleiders per categorie op het parkoers toegestaan. Kantine en kleedkamers zijn gesloten.

Dinsdag 22 juni
18:30 – 20:00

Jeugdtraining

groep 1 t/m 3: 18:30 verzamelen op het Parkoers; Parkoerstraining: 18:30-19:15; Techniektraining: 19:15-19:30 groep 4: 19:00 verzamelen bij clubhuis; Techniektraining: 19:00-19:15; Parkoerstraining: 19:15-20:00 Oversteekdienst: Schmitz, Paul | Schenk, Kylian

Donderdag 24 juni
18:30 – 20:00

Jeugdtraining

groep 1 t/m 3: 18:30 verzamelen op het Parkoers; Parkoerstraining: 18:30-19:15; Techniektraining: 19:15-19:30 groep 4: 19:00 verzamelen bij clubhuis; Techniektraining: 19:00-19:15; Parkoerstraining: 19:15-20:00 Oversteekdienst: Artz, Jeroen | Schalkwijk, Lucas

Dinsdag 29 juni
18:30 – 20:00

Jeugdtraining

groep 1 t/m 3: 18:30 verzamelen op het Parkoers; Parkoerstraining: 18:30-19:15; Techniektraining: 19:15-19:30 groep 4: 19:00 verzamelen bij clubhuis; Techniektraining: 19:00-19:15; Parkoerstraining: 19:15-20:00 Oversteekdienst: Berkenbosch, Kai | Bunt, Joost van de

Juli 2021
Donderdag 1 juli
18:30 – 20:00

Jeugdtraining

groep 1 t/m 3: 18:30 verzamelen op het Parkoers; Parkoerstraining: 18:30-19:15; Techniektraining: 19:15-19:30 groep 4: 19:00 verzamelen bij clubhuis; Techniektraining: 19:00-19:15; Parkoerstraining: 19:15-20:00 Oversteekdienst: Appeldoorn, Mees | Bolhuis, Merle

Dinsdag 6 juli
18:30 – 20:00

Jeugdtraining

groep 1 t/m 3: 18:30 verzamelen op het Parkoers; Parkoerstraining: 18:30-19:15; Techniektraining: 19:15-19:30 groep 4: 19:00 verzamelen bij clubhuis; Techniektraining: 19:00-19:15; Parkoerstraining: 19:15-20:00 Oversteekdienst: Zwaneveld, Mart | Hoeflaken, Jonathan

Donderdag 8 juli
18:30 – 20:00

Jeugdtraining

groep 1 t/m 3: 18:30 verzamelen op het Parkoers; Parkoerstraining: 18:30-19:15; Techniektraining: 19:15-19:30 groep 4: 19:00 verzamelen bij clubhuis; Techniektraining: 19:00-19:15; Parkoerstraining: 19:15-20:00 Oversteekdienst: Oosterom, Ian | Viets, Loran